H0 | Terepépítés
Piko H0 61827 H0 ARAL benzinkút
Gyártó: Piko H0
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Piko H0 61827 H0 ARAL benzinkút
Termékazonosító: 957439
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 990 Ft/db)
6 990 Ft
| Megépítési méret | H0 |
|---|---|
| Kivitel | ARAL benzinkút |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Modell kivitel (modellvasút) | Építőkészlet |
| Méret | (H x Sz x Ma) 150 x 146 x 47 mm |
| Hossz | 150 mm |
| Szélesség | 146 mm |
| Magasság | 47 mm |
| Termékazonosító | 957439 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Piko H0 |
| Cikkszám | 1210127 |
| Súly | 210 g |
A H0 méretarányú terepépítés világában megvalósíthatod álmaid vasútállomásait, vidéki tájakat és városi jeleneteket. Faller, Auhagen, NOCH és Busch termékeivel építsd fel a saját miniatűr univerzumodat, ahol az MBZ 3D nyomtatott modellek és a Lasercut építőkészletek adnak még több részletet. A Vollmer vasútállomásmodellek és a Sol Expert szélerőművek is remek elemei lehetnek a terepépítésnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.