G | Sínek
35222 G Piko sín Váltó, balos 480 mm 22.5 ° 1243 mm 1 db
Gyártó: Piko G
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
35222 G Piko sín Váltó, balos 480 mm 22.5 ° 1243 mm 1 db
Termékazonosító: 918371
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 42 990 Ft/db)
42 990 Ft
| Gyártói szám | 35222 |
|---|---|
| Megépítési méret | G |
| Sín kivitel | Váltó |
| Sín kivitel | balos |
| Hossz | 480 mm |
| Sugár | 1243 mm |
| Szög | 22.5 ° |
| Kivitel | WLR 5 |
| Tartalom | 1 db |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | G Piko sín |
| Termékazonosító | 918371 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Piko G |
| Cikkszám | 247399 |
| Súly | 891 g |
A vasútmodellépítés egyik alapvető eleme a sínek rendszere. LGB, Piko G és Massoth márkák széles választéka garantálja, hogy megtalálható legyen minden szükséges komponens, legyen az egyenes sín, váltó vagy elektromos vezérléssel ellátott állomás. A Piko G 35271 G Elektro váltóállítómű és a 35223 G Piko sín Váltó, jobbos 480 mm 22.5 ° 1243 mm 1 db példák arra, hogy milyen precíz és részletes termékek közül választhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.