Miniatűr trimmer potméter, lineáris, álló, oldalt állítható, 0,15 W 500 kΩ 220° 240° Piher PT 10 LH 500K
Gyártó: Piher
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Trimmerek, miniatűr álló, PT 10 LHFurat Ø 1,3 mm Műszaki adatok: Csatlakozó: Nyák · Ellenállásérték: 500 kΩ · Forgatási szög (elektromos): 220 ° · Forgatási szög (mechanikus): 240 ° · Gyártói szám: PT 10 LH 500K · Határfesz...
Termékazonosító: 21955
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 155 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
155 Ft
Furat Ø 1,3 mm
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Nyák · Ellenállásérték: 500 kΩ · Forgatási szög (elektromos): 220 ° · Forgatási szög (mechanikus): 240 ° · Gyártói szám: PT 10 LH 500K · Határfeszültség: 230 V · Hőmérséklet (max.): +70 °C · Hőmérséklet (min.): -25 °C · Külső Ø: 10.3 mm · Működtetés: Oldalt · Potenciométer jellemzők: Mini · Potencióméter típus: Trimmer · Raszterméret: 2.5 mm,5 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.15 W · Tolerancia: 20 % · További műszaki adatok: Elfordulás szöge 240° ± 10%
| Jellemzők | Mini |
|---|---|
| Ellenállás | 500 kΩ |
| Ellenállás lefolyás | Lineáris |
| Terhelhetőség | 0.15 W |
| Határfeszültség | 230 V |
| Forgatási szög (elektromos) | 220 ° |
| Forgatási szög (mechanikus) | 240 ° |
| Csatlakozó | Nyák |
| Működtetés módja | Oldalt |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Tolerancia | 20 % |
| RM | 2.5 mm |
| RM | 5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | PT 10 LH 500K |
| RoHS konform | Igen |
| Külső Ø | 10.3 mm |
| Külső Ø | 10,3 mm |
| Hőmérséklettartomány | -25 ... +70 °C |
| Terhelhetőség | 0,15 W |
| Termék típus | Trimmer |
| Termékazonosító | 21955 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Piher |
| Cikkszám | 430781 |
| Súly | 0.6 g |
| Vonalkód | 2050000111624 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.