Érzékelő és aktor csatlakozótechnika
Phoenix Contact 1681101 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan M12 Dugó, hajlított Pólusszám: 4 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact 1681101 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan M12 Dugó, hajlított Pólusszám: 4 1 db
Termékazonosító: 639794
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Kivitel | Dugó, hajlított |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | M12 dugó, hajlított |
| Csatlakozó oldal, B | M12 alj, egyenes |
| Pólusszám | 4 |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Csatlakozó keresztmetszet (max.) | 0.75 mm² |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kódolás | A |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1681101 |
| Gyártói szám | SACC-M12MR-4CON-PG7-M |
| Kábel Ø | 4 - 6 mm |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan |
| Termékazonosító | 639794 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 748805 |
| Súly | 24 g |
| Vonalkód | 4017918157487 |
Az érzékelő és aktor csatlakozótechnika kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Phoenix Contact, Molex, Harting, TE Connectivity és Binder termékei. M23 csatlakozóaljjal, csavaros csatlakozóval vagy FM-400 anyagnedvesség mérőhöz való kábellel felszerelve, a kínálatban megtalálhatóak az M12 dugók és 4 pólusú lengő szenzor csatlakozók is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.