Phoenix Contact 1681127 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan M12 Alj, egyenes Pólusszám: 4 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact 1681127 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan M12 Alj, egyenes Pólusszám: 4 1 db
Termékazonosító: 639793
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | Konfekcionálható |
| Csatlakozó oldal, B | M12 alj, egyenes |
| Pólusszám | 4 |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Csatlakozó keresztmetszet (max.) | 0.75 mm² |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kódolás | A |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1681127 |
| Gyártói szám | SACC-M12FS-4CON-PG7-M |
| Kábel Ø | 4 - 6 mm |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan |
| Termékazonosító | 639793 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 748710 |
| Súly | 25 g |
| Vonalkód | 4017918157456 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.