Érzékelő és aktor csatlakozótechnika
Phoenix Contact 1668043 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált M12 Dugó, egyenes 1.50 m Pólusszám: 4 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact 1668043 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált M12 Dugó, egyenes 1.50 m Pólusszám: 4 1 db
Termékazonosító: 628484
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 090 Ft/db)
7 090 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldal, B | M12 dugó, egyenes |
| Pólusszám | 4 |
| Kábelhossz | 1.50 m |
| Kabát anyag | PUR |
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
| Névleges feszültség | 250 V/DC |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Külső Ø | 1.27 mm |
| Vezeték keresztmetszet (érzékelő-/működtető bekötés) | 0.34 mm² |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kábelszín | Fekete |
| Kódolás | A |
| Védelmi típus | IP65/IP68/IP69K |
| Jellemzők | Lángálló |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Rögzítés | Csavaros zár |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1668043 |
| Gyártói szám | SAC-4P-M12MS/ 1,5-PUR |
| Kábel Ø | 4.7 mm |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált |
| Termékazonosító | 628484 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 748672 |
| Súly | 56 g |
| Vonalkód | 2050000406263 |
Az érzékelő és aktor csatlakozótechnika kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Phoenix Contact, Molex, Harting, TE Connectivity és Binder termékei. M23 csatlakozóaljjal, csavaros csatlakozóval vagy FM-400 anyagnedvesség mérőhöz való kábellel felszerelve, a kínálatban megtalálhatóak az M12 dugók és 4 pólusú lengő szenzor csatlakozók is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.