Napelem-technikai tartozékok
Fotoelektromos csatlakozó, SUNCLIX 1805151 PV-FT-CF-C-4-130-BU Fekete, Kék Phoenix Contact Tartalom: 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fotoelektromos csatlakozó, SUNCLIX 1805151 PV-FT-CF-C-4-130-BU Fekete, Kék Phoenix Contact Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 748990
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
1 690 Ft
| Gyártói szám | PV-FT-CF-C-4-130-BU |
|---|---|
| Védelmi típus | IP65/67 |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Szín | Kék |
| Gyártói szám | 1805151 |
| Kivitel | 130 mm-es csatlakozókábellel |
| Kivitel | Alj, beépíthető |
| Mérési tolófeszültség | 12 kV |
| Mérési áram | 40 A |
| Mérési feszültség | 1100 V |
| Csatlakozó keresztmetszet | 4 mm² |
| Érintkezőanyag | Ezüstözött |
| Hőmérséklettartomány | -40 - +85 °C |
| Termékazonosító | 748990 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 748508 |
| Súly | 12.4 g |
| Vonalkód | 2050001317780 |
Napelem rendszereinek hatékony működéséhez elengedhetetlenek az aprólékosan megválasztott napelem-technikai tartozékok. A kategóriánkban megtalálod a szükséges kábeleket, tartókat, töltésszabályozókat és más kiegészítőket a legkiválóbb márkákból, mint például a Phoenix Contact, Phaesun, LappKabel, Victron Energy és MultiContact. Válassz a kínálatunkból a megfelelő termékeket, hogy napelem rendszered tökéletesen működjön.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.