Phoenix Contact 1693762 Érzékelő-/működtető beépíthető összekötő M12 Dugó, beépíthető 0.50 m Pólusszám: 4 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact 1693762 Érzékelő-/működtető beépíthető összekötő M12 Dugó, beépíthető 0.50 m Pólusszám: 4 1 db
Termékazonosító: 628447
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldal, B | M12 dugó, beépíthető |
| Pólusszám | 4 |
| Kábelhossz | 0.50 m |
| Kabát anyag | TPE |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Csatlakozó keresztmetszet (max.) | 0.34 mm² |
| Külső Ø | 1.20 mm |
| Vezeték keresztmetszet (érzékelő-/működtető bekötés) | 0.34 mm² |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kábelcsatlakozó és szerelési menet típus | PG9 |
| Kábelszín | Barna |
| Kábelszín | Fehér |
| Kábelszín | Kék |
| Kábelszín | Fekete |
| Kódolás | A |
| Érzékelő-/csatlakozástechnikai működtető szerelési mód | PG9 elülső fali szerelés |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Rögzítés | Speedcon |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1693762 |
| Gyártói szám | SACC-E-M12MS-4CON-PG9/0,5 |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető beépíthető összekötő |
| Termékazonosító | 628447 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 748040 |
| Súly | 19 g |
| Vonalkód | 4017918174309 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.