Érzékelő és aktor csatlakozótechnika
Phoenix Contact 1523450 Érzékelő-/működtető beépíthető összekötő M12 Dugó, beépíthető 0.50 m Pólusszám: 4 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact 1523450 Érzékelő-/működtető beépíthető összekötő M12 Dugó, beépíthető 0.50 m Pólusszám: 4 1 db
Termékazonosító: 628446
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 790 Ft/db)
7 790 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldal, B | M12 dugó, beépíthető |
| Pólusszám | 4 |
| Kábelhossz | 0.50 m |
| Kabát anyag | TPE |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Csatlakozó keresztmetszet (max.) | 0.34 mm² |
| Külső Ø | 1.20 mm |
| Vezeték keresztmetszet (érzékelő-/működtető bekötés) | 0.34 mm² |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kábelcsatlakozó és szerelési menet típus | M16 |
| Kábelszín | Barna |
| Kábelszín | Fehér |
| Kábelszín | Kék |
| Kábelszín | Fekete |
| Kódolás | A |
| Érzékelő-/csatlakozástechnikai működtető szerelési mód | M16 elülső fali szerelés |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Rögzítés | Speedcon |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1523450 |
| Gyártói szám | SACC-E-MS-4CON-M16/0,5 SCO |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető beépíthető összekötő |
| Termékazonosító | 628446 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 747955 |
| Súly | 19.4 g |
| Vonalkód | 4046356021289 |
Az érzékelő és aktor csatlakozótechnika kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Phoenix Contact, Molex, Harting, TE Connectivity és Binder termékei. M23 csatlakozóaljjal, csavaros csatlakozóval vagy FM-400 anyagnedvesség mérőhöz való kábellel felszerelve, a kínálatban megtalálhatóak az M12 dugók és 4 pólusú lengő szenzor csatlakozók is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.