Érzékelő és aktor csatlakozótechnika
Phoenix Contact 1504084 Érzékelő-/működtető összekötő, tartozék PG9 Rögzítő anya 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact 1504084 Érzékelő-/működtető összekötő, tartozék PG9 Rögzítő anya 1 db
Termékazonosító: 628469
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 445 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
445 Ft
| Kivitel | Rögzítő anya |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldali menet típus | PG9 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1504084 |
| Gyártói szám | SACC-E-MU-PG9 |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető összekötő, tartozék |
| Termékazonosító | 628469 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 746878 |
| Súly | 2.4 g |
| Vonalkód | 2050000432484 |
Az érzékelő és aktor csatlakozótechnika kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Phoenix Contact, Molex, Harting, TE Connectivity és Binder termékei. M23 csatlakozóaljjal, csavaros csatlakozóval vagy FM-400 anyagnedvesség mérőhöz való kábellel felszerelve, a kínálatban megtalálhatóak az M12 dugók és 4 pólusú lengő szenzor csatlakozók is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.