Szerelősín tartozékok
Phoenix Contact UTA 159 Hordsín adapter Univerzális, Korrózió ellen védett 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact UTA 159 Hordsín adapter Univerzális, Korrózió ellen védett 1 db
Termékazonosító: 633221
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Jellemzők | Univerzális |
|---|---|
| Jellemzők | Korrózió ellen védett |
| Anyag | Cink öntvény |
| Szín | Ezüst-szürke |
| Hossz | 159 mm |
| Szélesség | 52 mm |
| Méret | (H x Sz) 159 mm x 52 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | UTA 159 |
| Termék típus | Hordsín adapter |
| Termékazonosító | 633221 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 743343 |
| Súly | 161 g |
| Vonalkód | 2050000256219 |
A szerelősín tartozékok kiegészítik és teszik hatékonyabbá a szerelősíneket. Rittal, Phoenix Contact és Bopla márkák széles választékából válogathatsz Hordsín tartóktól, áramvezető kapcsolósíneken át gyűjtősíntartókig. A kategóriánkban megtalálod a szükséges tartozékokat, hogy professzionálisan szerelhess és rendezhessen elektromos berendezéseket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.