Szerelősín tartozékok
Phoenix Contact UTA 107 Hordsín adapter Univerzális, Korrózió ellen védett 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact UTA 107 Hordsín adapter Univerzális, Korrózió ellen védett 1 db
Termékazonosító: 633219
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 690 Ft/db)
9 690 Ft
| Jellemzők | Univerzális |
|---|---|
| Jellemzők | Korrózió ellen védett |
| Anyag | Cink öntvény |
| Szín | Ezüst-szürke |
| Hossz | 107 mm |
| Szélesség | 107 mm |
| Méret | (H x Sz) 107 mm x 107 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | UTA 107 |
| Termék típus | Hordsín adapter |
| Termékazonosító | 633219 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 743317 |
| Súly | 124 g |
| Vonalkód | 2050000256073 |
A szerelősín tartozékok kiegészítik és teszik hatékonyabbá a szerelősíneket. Rittal, Phoenix Contact és Bopla márkák széles választékából válogathatsz Hordsín tartóktól, áramvezető kapcsolósíneken át gyűjtősíntartókig. A kategóriánkban megtalálod a szükséges tartozékokat, hogy professzionálisan szerelhess és rendezhessen elektromos berendezéseket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.