Phoenix Contact 1423989 Kerek dugó Vezeték összekötő Össz pólusszám: 3 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): QUICKON 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact 1423989 Kerek dugó Vezeték összekötő Össz pólusszám: 3 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): QUICKON 1 db
Termékazonosító: 633224
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
| Kivitel | Vezeték összekötő |
|---|---|
| Össz pólusszám | 3 + PE |
| Csatlakozó | Késes kapocs |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Névleges áram | 20 A |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 20 A |
| Zárás | Csavaros reteszelés |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Névleges feszültség | 690 V |
| Érintkezőanyag | CuZn, ónozott |
| Kábel Ø (max.) | 10 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 6 mm |
| Ház anyaga | PA |
| Kábel átmérő tartomány | 6 - 10 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 1 - 2.5 mm² |
| Védelmi típus | IP68 |
| Védelmi típus | IP69K |
| Sorozat | QUICKON |
| Gyártói szám | 1423989 |
| Gyártói szám | QPD C 3PE2,5 2X6-10 BK |
| Keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Pólusszám | 3 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 16 - 14 |
| Q (min.) | 1 mm² |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 633224 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 741938 |
| Súly | 62 g |
| Vonalkód | 4046356316941 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.