Saruk - Laposérintkezős dugók
Connector C-SCMI 1,5/6,3X0,8 3240058 Phoenix Contact
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Connector C-SCMI 1,5/6,3X0,8 3240058 Phoenix Contact
Termékazonosító: 635776
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Szín | Piros |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Vörösréz, ónozott |
| Gyártói szám | 3240058 |
| Gyártói szám | C-SCMI 1,5/6,3X0,8 |
| Keresztmetszet (max.) | 1.50 mm² |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Tartalom | 100 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1.50 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Ipari termék | Igen |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Laposérintkezős dugó |
| Termékazonosító | 635776 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 718416 |
| Súly | 90 g |
| Vonalkód | 4046356452762 |
A laposérintkezős dugók széles körben használják elektronikai szerelés során. Vogt Verbindungstechnik, Klauke, TRU COMPONENTS, Cimco és Phoenix Contact márkák laposérintkezős dugóival biztosíthatja a megbízható csatlakozást nyomtatott áramkörökhöz és más elektronikus alkatrészekhez. A kínálatban megtalálja a megfelelő dugó méretét és szigetelési típusát, legyen szó 4.8 mm vagy 6.3 mm szélességű dugaszokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.