Érzékelő és aktor csatlakozótechnika
Sensor/Actuator cable SAC-4P-M12MS/2,0-PVC B-L 1431490 Phoenix Contact
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sensor/Actuator cable SAC-4P-M12MS/2,0-PVC B-L 1431490 Phoenix Contact
Termékazonosító: 632958
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
6 290 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldal, B | M12 dugó, egyenes |
| Pólusszám | 4 |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Kabát anyag | PUR |
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
| Névleges feszültség | 250 V/DC |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Külső Ø | 1.26 mm |
| Vezeték keresztmetszet (érzékelő-/működtető bekötés) | 0.34 mm² |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kábelszín | Fekete |
| Kódolás | A |
| Védelmi típus | IP65 |
| Tartalom | 1 db |
| Ipari termék | Igen |
| Gyártói szám | 1415588 |
| Gyártói szám | SAC-4P-M12MS/ 3,0-PVC |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált |
| Termékazonosító | 632958 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 715021 |
| Súly | 91 g |
| Vonalkód | 4046356506175 |
Az érzékelő és aktor csatlakozótechnika kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Phoenix Contact, Molex, Harting, TE Connectivity és Binder termékei. M23 csatlakozóaljjal, csavaros csatlakozóval vagy FM-400 anyagnedvesség mérőhöz való kábellel felszerelve, a kínálatban megtalálhatóak az M12 dugók és 4 pólusú lengő szenzor csatlakozók is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.