Miniatűr nyák relé 24 V/DC 6 A 1 váltó, Phoenix Contact REL-MR- 24DC/21AU
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Miniatűr nyák relé 24 V/DC 6 A 1 váltó, Phoenix Contact REL-MR- 24DC/21AUMiniatűr nyák relé 24 V/DC 6 A 1 váltó, Phoenix Contact REL-MR- 24DC/21AUMűszaki adatok: Csatlakozó (építőelem): Forrcsúcsok · Ellenállás (tekercs): 3...
Termékazonosító: 630046
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 990 Ft/db)
4 990 Ft
Miniatűr nyák relé 24 V/DC 6 A 1 váltó, Phoenix Contact REL-MR- 24DC/21AU
Műszaki adatok:Csatlakozó (építőelem): Forrcsúcsok · Ellenállás (tekercs): 3390 Ω · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Kapcsolási feszültség (max.): 36 V/DC,30 V/AC · Kapcsolási teljesítmény (max.): 1500 VA · Max. kapcsolási áram: 6 A · Méret, magasság: 28 mm · Méret, mélység: 15 mm · Méret, szélesség: 5 mm · Névleges feszültség tekercs: 24 V/DC · Vezérlés: monostabil, 1 tekercs · Érintkező típus: 1 váltó · Érintkezőanyag: AgSnO + aranyozás
| Gyártói szám | REL-MR- 24DC/21AU |
|---|---|
| Névleges feszültség tekercs | 24 V/DC |
| Vezérlés | monostabil, 1 tekercs |
| R<sub>(tekercs)</sub> | 3390 Ω |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Érintkezőanyag | AgSnO + aranyozás |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 36 V/DC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 30 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 6 A |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 1500 VA |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Szélesség | 5 mm |
| Magasság | 28 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 5 x 28 x 15 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Nyák relé |
| Termékazonosító | 630046 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 658726 |
| Súly | 5 g |
| Vonalkód | 2050001784858 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.