Érzékelő és aktor csatlakozótechnika
Phoenix Contact 1641769 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan M12 Dugó, egyenes Pólusszám: 4 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact 1641769 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan M12 Dugó, egyenes Pólusszám: 4 1 db
Termékazonosító: 632775
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó oldal, A | M12 dugó, egyenes |
| Csatlakozó oldal, B | Konfekcionálható |
| Pólusszám | 4 |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Csatlakozó keresztmetszet (max.) | 0.75 mm² |
| Csatlakozó | Késes kapocs |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kódolás | A |
| Védelmi típus | IP65 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1641769 |
| Gyártói szám | SACC-M12MS-4QO-0,75 |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionálatlan |
| Termékazonosító | 632775 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 658699 |
| Súly | 12.7 g |
| Vonalkód | 4017918921880 |
Az érzékelő és aktor csatlakozótechnika kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Phoenix Contact, Molex, Harting, TE Connectivity és Binder termékei. M23 csatlakozóaljjal, csavaros csatlakozóval vagy FM-400 anyagnedvesség mérőhöz való kábellel felszerelve, a kínálatban megtalálhatóak az M12 dugók és 4 pólusú lengő szenzor csatlakozók is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.