T-elosztó, Phoenix Contact 1541186 SAC-5P-M12T/2XM12 VP
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
T-elosztó, Phoenix Contact 1541186 SAC-5P-M12T/2XM12 VPT-elosztó, Phoenix Contact 1541186 SAC-5P-M12T/2XM12 VPT-elosztó, 5-pólusú, Dugasz egyenes M12, kódolás: A, a Aljzat egyenes M12, kódolás: A és Aljzat egyenes M12, kódolás: A, pár...
Termékazonosító: 640349
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
T-elosztó, Phoenix Contact 1541186 SAC-5P-M12T/2XM12 VP
T-elosztó, 5-pólusú, Dugasz egyenes M12, kódolás: A, a Aljzat egyenes M12, kódolás: A és Aljzat egyenes M12, kódolás: A, párhuzamos elosztóMűszaki adatok:
Csatlakozó kivitel: Adapter, T · Csatlakozó oldal, A (érzékelő működtető): M12 dugó, egyenes · Csatlakozó oldal, B (érzékelő működtető): M12 alj, egyenes,M12 alj, egyenes · Csatlakozó oldali menet típus: M12 · Dugó szabvány: Sensorik csatlakozó · Gyártói szín: Zöld · Hőmérséklet (max.): -25 °C · Hőmérséklet (min.): +90 °C · Kódolás: A · Névleges feszültség: 48 V/AC · Névleges áram: 4 A · Pólusszám: 5 · Védelmi típus: IP65,IP67 · Érintkező felület: Ni/Au · Érintkezőanyag: CuZn
| Kivitel | Adapter, T |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | M12 dugó, egyenes |
| Csatlakozó oldal, B | M12 alj, egyenes |
| Pólusszám | 5 |
| Névleges feszültség | 48 V/AC |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Szín | Zöld |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kódolás | A |
| Érintkezőanyag | CuZn |
| Érintkező felület | Ni/Au |
| Védelmi típus | IP65 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hőmérséklet (min.) | +90 °C |
| Hőmérséklet (max.) | -25 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1541186 |
| Gyártói szám | SAC-5P-M12T/2XM12 VP |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető elosztó és adapter |
| Termékazonosító | 640349 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 586672 |
| Súly | 25 g |
| Vonalkód | 4046356083751 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.