Kalapsín tápegység 1x 48 VDC 20 A 960 W, Phoenix Contact QUINT-PS/3AC/48DC/20
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kalapsín tápegység 1x 48 VDC 20 A 960 W, Phoenix Contact QUINT-PS/3AC/48DC/20Kalapsín tápegység 1x 48 VDC 20 A 960 W, Phoenix Contact QUINT-PS/3AC/48DC/20Világszerte használható a nemzetközi engedélyeknek köszönhetően.48 V/DC / 20 A Termékazonosító: 982274 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 429 990 Ft/db)
429 990 Ft
Kalapsín tápegység 1x 48 VDC 20 A 960 W, Phoenix Contact QUINT-PS/3AC/48DC/20
Világszerte használható a nemzetközi engedélyeknek köszönhetően.48 V/DC / 20 A1-fázisú bemenet
Bemeneti feszültség tartomány 85-264 V/AC / 90-350 V/DC
Csatlakozó:csavaros kapcsok
A Quint Power egységek primer szaggatós 24 V-os 60 - 960 W-os áramellátók. Szabályozott és beállítható kimeneti feszültség mellett ezeket a tápegységeket nagy hatásfok és kompakt kivitel jellemzi. A nemzetközi engedélyek és a széles tartományú bemenetek garantálják a használhatóságot világszerte. Egy beépített működésfelügyelet észleli a szabálytalan üzemállapotot. Instabil hálózatokon a tápegység hálózatkieséseknél több, mint 20 ms-ig, egyfázis kiesésénél pedig tartósan biztosítja a teljes kimeneti teljesítményt. A nagy fogyasztók, pl. kapacitív berendezések nagy bekapcsolási áramigényét a POWER BOOST teljesítménytartalék biztosítja.
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség (max.): 575 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 320 V/AC · Bemeneti feszültség (névleges): 400 V/AC,450 - 800 V/DC · Bemeneti feszültség tartomány: 3x 320 - 575 V / AC / 450 - 800 V/DC · Csatlakozó (építőelem): Csavaros kapocs · Fázisok: 1 · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 48 V/DC · Kimeneti feszültség (max.): 56 V/DC · Kimeneti feszültség (min.): 30 V/DC · Kimeneti feszültség (nom.): 48 V/DC · Kimeneti áram (max.): 20 A · Méret, magasság: 130 mm · Méret, szélesség: 96 mm · Súly: 3.0 kg · Teljesítmény: 960 W · További műszaki adatok: Védettség típusa: IP20, I. védelmi osztály · Tápegységtípus: Kapcsolóüzemű tápegység
Figyelem:
10 A-ig könnyen kezelhető csavaros dugaszolós szorítóval.
| Típus | Kapcsolóüzemű tápegység |
|---|---|
| Bemeneti feszültség | 3x 320 - 575 V / AC / 450 - 800 V/DC |
| Kimeneti áram (max.) | 20 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 20 A |
| Fázisok | 1 |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 96 x 130 x 176 mm |
| Súly | 3.0 kg |
| Mélység | 176 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 96 mm |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Gyártói szám | 2320827 |
| Gyártói szám | QUINT-PS/3AC/48DC/20 |
| Bemeneti feszültség (névleges) | 400 V/AC |
| Bemeneti feszültség (névleges) | 450 - 800 V/DC |
| Bemeneti feszültség (max.) | 575 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 320 V/AC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 56 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 30 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 48 V/DC |
| Teljesítmény | 960 W |
| Csatlakozók | Csavaros szorítók |
| Kimeneti feszültség | 48 V/DC |
| Kimeneti áram | 20 A |
| Termék típus | Kalapsínes tápegység |
| Termékazonosító | 982274 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 514791 |
| Súly | 2.885 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.