Tápegységek
Phoenix Contact TRIO-UPS/1AC/24DC/ 5 Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail)
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact TRIO-UPS/1AC/24DC/ 5 Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail)
Termékazonosító: 747672
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 160 990 Ft/db)
160 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 60 x 130 x 118 mm |
|---|---|
| Mélység | 118 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 7200 mp |
| Gyártói szám | TRIO-UPS/1AC/24DC/ 5 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 350 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 85 V/DC |
| Néveleges teljesítmény | 120 W |
| Kimeneti feszültség (max.) | 29.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 22.5 V/DC |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 5 A |
| Áram (max.) | 6 A |
| Áthidalási idő (max.) | 20 perc |
| Bemeneti áram | 0,95 A / 1,1 A |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Súly | 1.1 kg |
| Termék típus | Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail) |
| Termékazonosító | 747672 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 512995 |
| Súly | 1.12 kg |
| Vonalkód | 4046356311809 |
A számítógépek és ipari berendezések zavartalan működéséhez elengedhetetlenek a megbízható tápegységek. Kínálatunkban megtalálhatók Inter-Tech, FSP Fortron, Eaton, Asus és Phoenix Contact márkák széles választéka, melyek mind stabil áramot biztosítanak. Válogasson megszakításmentes tápegységekből, mint a Green Cell 900W vagy a FSP Fortron Champ 3K Tower, vagy ipari felhasználásra alkalmas Phoenix Contact QUINT-UPS modellekből.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.