Phoenix Contact QUINT-UPS/ 1AC/1AC/500VA Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail)
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact QUINT-UPS/ 1AC/1AC/500VA Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail)
Termékazonosító: 747684
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 790 990 Ft/db)
790 990 Ft
| Akkukapacitás | 3 to 200 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 125 x 130 x 125 mm |
| Mélység | 125 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 3600 mp |
| Gyártói szám | QUINT-UPS/ 1AC/1AC/500VA |
| Bemeneti feszültség (max.) | 264 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 80 V/DC |
| Néveleges teljesítmény | 400 W |
| Kimeneti feszültség (max.) | 276 V/AC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 96 V/AC |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Csatlakozók | Dugaszolható csavaros csatlakozás |
| Kimeneti feszültség | 120V / AC / 230 V/AC |
| Kimeneti áram | 4.3 A |
| Áram (max.) | 5.2 A |
| Áthidalási idő (max.) | 2 óra |
| Névleges teljesítmény | 500 VA |
| Bemeneti áram | 4.3 A / 6.8 A max. (120V / AC); 2,2 A / 3,7 A max. (230V AC) |
| Bemeneti feszültség | 120V / AC / 230 V/AC |
| Súly | 2.2 kg |
| Termék típus | Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail) |
| Termékazonosító | 747684 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 512985 |
| Súly | 2.718 kg |
| Vonalkód | 4046356560078 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.