Phoenix Contact UPS-BAT/PB/24DC/4AH Energiatároló
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact UPS-BAT/PB/24DC/4AH Energiatároló Karbantartásmentes ólomakku Akkukapacitás: 4 AhAutomatikus felismerés és kommunikáció a QUINT UPS-IQ-valA folyamatos felügyelet és az intelligens kezelés érdekében áll...
Termékazonosító: 747676
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
Karbantartásmentes ólomakku
Akkukapacitás: 4 Ah
Automatikus felismerés és kommunikáció a QUINT UPS-IQ-val
A folyamatos felügyelet és az intelligens kezelés érdekében állandó kommunikáció van a QUINT UPS-szel. Az energiatároló automatikus felismerése és a szerszám nélküli csere működés közben gyors telepítést tesz lehetővé. Az IQ technológiával ellátott QUINT UPS energiatároló egységei teljesen feltöltött állapotban hagyják el a raktárat.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Akkukapacitás: 4 Ah · Bemeneti feszültség: 24 V/DC · Bemeneti feszültség (max.): 24 V/DC · Kimeneti feszültség (max.): 24 V/DC · Méret, magasság: 191 mm · Méret, mélység: 110 mm · Méret, szélesség: 85 mm · Súly: 4.2 kg · Áthidalási idő teljes terhelésnél: 1200 s
| Akkukapacitás | 3.4 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 85 x 191 x 110 mm |
| Mélység | 110 mm |
| Magasság | 191 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 1200 mp |
| Gyártói szám | UPS-BAT/VRLA/ 24DC/ 3.4AH |
| Bemeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Súly | 3.3 kg |
| Termék típus | Energiatároló |
| Termékazonosító | 747676 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 512980 |
| Súly | 4.24 kg |
| Vonalkód | 4046356553360 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.