Tápegységek
Phoenix Contact QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/ 5 Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail)
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/ 5 Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail)
Termékazonosító: 747660
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 98 990 Ft/db)
98 990 Ft
| Akkukapacitás | 0.8 to 140 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 35 x 130 x 125 mm |
| Mélység | 125 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 18000 mp |
| Gyártói szám | QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/ 5 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 30 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 18 V/DC |
| Néveleges teljesítmény | 120 W |
| Kimeneti feszültség (max.) | 30 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 18 V/DC |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Csatlakozók | Dugaszolható csavaros csatlakozás |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 5 A |
| Áram (max.) | 9.4 A |
| Áthidalási idő (max.) | 2 óra (12 Ah esetén) |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Súly | 0.5 kg |
| Termék típus | Ipari megszakításmentes tápegység berendezés (DIN rail) |
| Termékazonosító | 747660 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 512963 |
| Súly | 638 g |
| Vonalkód | 4046356554138 |
A számítógépek és ipari berendezések zavartalan működéséhez elengedhetetlenek a megbízható tápegységek. Kínálatunkban megtalálhatók Inter-Tech, FSP Fortron, Eaton, Asus és Phoenix Contact márkák széles választéka, melyek mind stabil áramot biztosítanak. Válogasson megszakításmentes tápegységekből, mint a Green Cell 900W vagy a FSP Fortron Champ 3K Tower, vagy ipari felhasználásra alkalmas Phoenix Contact QUINT-UPS modellekből.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.