Tápegységek
Phoenix Contact MINI-BAT/12DC/1.6AH Energiatároló
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact MINI-BAT/12DC/1.6AH Energiatároló
Termékazonosító: 747658
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 86 990 Ft/db)
86 990 Ft
| Akkukapacitás | 1.6 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 68 x 99 x 107 mm |
| Mélység | 107 mm |
| Magasság | 99 mm |
| Szélesség | 68 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 420 mp |
| Gyártói szám | MINI-BAT/12DC/1.6AH |
| Bemeneti feszültség (max.) | 12 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 12 V/DC |
| Csatlakozók | csavar |
| Kimeneti feszültség | 12 V/DC |
| Termék típus | Energiatároló |
| Termékazonosító | 747658 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 512859 |
| Súly | 910 g |
| Vonalkód | 4046356476492 |
A számítógépek és ipari berendezések zavartalan működéséhez elengedhetetlenek a megbízható tápegységek. Kínálatunkban megtalálhatók Inter-Tech, FSP Fortron, Eaton, Asus és Phoenix Contact márkák széles választéka, melyek mind stabil áramot biztosítanak. Válogasson megszakításmentes tápegységekből, mint a Green Cell 900W vagy a FSP Fortron Champ 3K Tower, vagy ipari felhasználásra alkalmas Phoenix Contact QUINT-UPS modellekből.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.