Csatlakozórelék
Phoenix Contact PLC-RSC-230UC/21AU Interfész relé 220 V/DC, 230 V/AC 50 mA 1 váltó 1 db
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phoenix Contact PLC-RSC-230UC/21AU Interfész relé 220 V/DC, 230 V/AC 50 mA 1 váltó 1 db
Termékazonosító: 632274
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Gyártói szám | PLC-RSC-230UC/21AU |
|---|---|
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Érintkezőanyag | AgSnO + aranyozás |
| Névleges feszültség | 220 V/DC |
| Névleges feszültség | 230 V/AC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 36 V/DC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 30 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 50 mA |
| Jellemzők | LED-del |
| Jellemzők | Hídegyenirányítóval |
| Védelmi típus | IP20 |
| Hőmérséklet (max.) | +55 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Mélység | 94 mm |
| Szélesség | 6.2 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 6.2 x 80 x 94 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Interfész relé |
| Termékazonosító | 632274 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 505518 |
| Súly | 32 g |
| Vonalkód | 2050000433474 |
A csatlakozórelék kategóriánkban megtalálhatók a leggyakoribb típusok, amelyek elektromos áramkörökben biztosítják a kapcsolást és az automatizálást. Népszerű márkák, mint a Finder és a Phoenix Contact kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a megfelelő relét projektedhez. A csatlakozórelék többféle feszültség- és áramkörhöz rendelhetők, így biztosan találsz olyan modellt, amely megfelel az igényeidnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.