Network isolator FL ISOLATOR 100-RJ/RJ 2313931 Phoenix Contact
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Network isolator FL ISOLATOR 100-RJ/RJ 2313931 Phoenix ContactNetwork isolator FL ISOLATOR 100-RJ/RJPassive network isolator for electrical isolation in Ethernet networks. This protects Ethernet devices from potential differences of...
Termékazonosító: 732649
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 990 Ft/db)
75 990 Ft
Network isolator FL ISOLATOR 100-RJ/RJ
Passive network isolator for electrical isolation in Ethernet networks. This protects Ethernet devices from potential differences of up to 4 kV. Can be used for transmission speeds of up to 100 Mbps. Possible to connect two RJ45 plugs.
Műszaki adatok:
Ethernet portok száma: 1 · Környezeti hőmérséklet (max.): +75 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -25 °C · Méret, magasság: 99 mm · Méret, mélység: 92 mm · Méret, szélesség: 22.5 mm · Súly: 118.900 g · Védelmi típus: IP20
| Gyártói szám | FL ISOLATOR 100-RJ/RJ |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 22.5 x 99 x 92 mm |
| Súly | 118.900 g |
| Mélység | 92 mm |
| Magasság | 99 mm |
| Szélesség | 22.5 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Ethernet portok | 1 |
| Átviteli ráta | 10 / 100 MBit/s |
| Max. környezeti hőmérséklet | +75 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Termék típus | Hálózat elválasztó |
| Termékazonosító | 732649 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 193854 |
| Súly | 121 g |
| Vonalkód | 4046356575089 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.