Hálózati leválasztó, 2 Ethernet port, Phoenix Contact FL ISOLATOR 1000-RJ/RJ
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hálózati leválasztó, 2 Ethernet port, Phoenix Contact FL ISOLATOR 1000-RJ/RJHálózati leválasztó, 2 Ethernet port, Phoenix Contact FL ISOLATOR 1000-RJ/RJPasszív hálózati leválasztó az Ethernet hálózatok galvanikus leválasztásához. Az E...
Termékazonosító: 732575
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 96 990 Ft/db)
96 990 Ft
Hálózati leválasztó, 2 Ethernet port, Phoenix Contact FL ISOLATOR 1000-RJ/RJ
Passzív hálózati leválasztó az Ethernet hálózatok galvanikus leválasztásához. Az Ethernet eszközök védelmére a potenciálkülönbségektől 4 kV-ig. 1 Gbit/s átviteli sebességig használható. Csatlakozási lehetőségek két RJ45-ös csatlakozóhoz.Műszaki adatok:
Ethernet portok száma: 2 · Környezeti hőmérséklet (max.): +75 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -25 °C · Méret, magasság: 99 mm · Méret, mélység: 92 mm · Méret, szélesség: 22.5 mm · Súly: 122.300 g · Védelmi típus: IP20
| Gyártói szám | FL ISOLATOR 1000-RJ/RJ |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 22.5 x 99 x 92 mm |
| Súly | 122.300 g |
| Mélység | 92 mm |
| Magasság | 99 mm |
| Szélesség | 22.5 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Ethernet portok | 2 |
| Átviteli ráta | 10 / 100 / 1000 MBit/s |
| Max. környezeti hőmérséklet | +75 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Termék típus | Hálózat elválasztó |
| Termékazonosító | 732575 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 193739 |
| Súly | 123 g |
| Vonalkód | 4046356574563 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.