Hálózati switch, Phoenix Contact 2891002 FL SWITCH SFNB 8TX
Gyártó: Phoenix Contact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hálózati switch, Phoenix Contact 2891002 FL SWITCH SFNB 8TXHálózati switch, Phoenix Contact 2891002 FL SWITCH SFNB 8TXEthernet switch, 8x RJ45 port, 10/100 Mbps (RJ45) adatátviteli sebesség automatikus érzékelése, autocrossing funkció...
Termékazonosító: 732199
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 99 990 Ft/db)
99 990 Ft
Hálózati switch, Phoenix Contact 2891002 FL SWITCH SFNB 8TX
Ethernet switch, 8x RJ45 port, 10/100 Mbps (RJ45) adatátviteli sebesség automatikus érzékelése, autocrossing funkció.Jellemzők:
Növelje a hálózati teljesítményt a forgalom szűrésével · A helyi forgalom helyi marad · A hálózati szegmensek adatforgalma csökken · Egyszerű hálózati bővítés a kapcsoló konfigurálása nélkül · Különböző bitsebességű rézhálózati szegmensek összekapcsolása a 10 Mbit / s vagy 100 Mbit / s adatátviteli sebesség automatikus észlelésével · Autonegotiation: Minden rézport fél vagy teljes duplex kapcsolatot hoz létre 10 Mbps vagy 100 Mbps sebességgel · Autocrossing: Az 1: 1 vagy a cross-over-Ethernet rézvonalak közötti különbség nem szükséges · A hálózati szegmensek galvanikus leválasztása akár két száloptikai porton keresztül.
Műszaki adatok:
Alap funkcionalitás: Unmanaged Switch · Ethernet portok száma: 8 · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -10 °C · LAN átviteli sebesség: 10 MBit/s,100 MBit/s · Méret, magasság: 110 mm · Méret, mélység: 70 mm · Méret, szélesség: 50 mm · Port típus: 10/100 MBit / s RJ45 árnyékolt vagy száloptikás (ST formátum), autonegotiation, autokrossing · Súly: 385.000 g · További műszaki adatok: autonegotiation· autocrossing · Védelmi típus: IP20 · Áramfelvét: 140 mA · Átviteli sebesség: 10 / 100 MBit/s · Üzemi feszültség: 24 V/DC
| Átviteli ráta | 10 / 100 MBit/s |
|---|---|
| Súly | 385.000 g |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Gyártói szám | FL SWITCH SFNB 8TX |
| Védelmi típus | IP20 |
| Alap funkcionalitás | Unmanaged Switch |
| LAN átviteli sebesség | 10 MBit/s |
| LAN átviteli sebesség | 100 MBit/s |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Ethernet portok | 8 |
| Port típus | 10/100 MBit / s RJ45 árnyékolt vagy száloptikás (ST formátum), autonegotiation, autokrossing |
| Áramfelvét | 140 mA |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Ipari Ethernet switch |
| Termékazonosító | 732199 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Phoenix Contact |
| Cikkszám | 193058 |
| Súly | 394 g |
| Vonalkód | 4046356457170 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.