Frekvenciaváltók
Peter Electronic Frekvencia átalakító 0.75 kW 1 fázisú 230 V
Gyártó: Peter Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Peter Electronic Frekvencia átalakító 0.75 kW 1 fázisú 230 V
Termékazonosító: 912609
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 163 990 Ft/db)
163 990 Ft
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
|---|---|
| Kimenő teljesítmény (max.) | 0.75 kW |
| Frekvencia (max.) | 650 Hz |
| Frekvencia (min.) | 0 Hz |
| Hálózat | 1 fázisú |
| Frekvrencia tartomány | 0 Hz - 650 Hz |
| Névleges áram | 4.5 A |
| Gyártói szám | 2T100.23075 |
| Gyártói szám | 2T100.23075 |
| Súly | 2.9 kg |
| Kimeneti feszültség | Egyfázisú 240 V |
| Termék típus | Frekvencia átalakító |
| Termékazonosító | 912609 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Peter Electronic |
| Cikkszám | 1310263 |
| Súly | 1.97 kg |
A frekvenciaváltóknak köszönhetően pontosan szabályozhatja motorjainak fordulatszámát és így hatékonyabbá teheti a működésüket. Kínálatunkban megtalálható Peter Electronic, Siemens, C-Control, Schneider Electric és Eaton márkák frekvenciaváltói, melyek széles teljesítménytartományban elérhetőek 1.5 kW-tól akár 4 kW-ig is. Válasszon a motorjainak igényeihez illő modellt, és optimalizálja energiaszükségletét!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.