Pera kapcsolócsalád
Peranova 102453 Kapcsoló család nedves helyiségbe Keresztkapcsoló Pera Világosszürke, Sötétszürke
Gyártó: Peranova
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Peranova 102453 Kapcsoló család nedves helyiségbe Keresztkapcsoló Pera Világosszürke, Sötétszürke
Termékazonosító: 922528
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 490 Ft/db)
3 490 Ft
| Kivitel | Keresztkapcsoló |
|---|---|
| Névleges feszültség | 230 V V/AC |
| Védelmi típus | IP54 |
| Szín | Világosszürke |
| Szín | Sötétszürke |
| Névleges áram | 10 A |
| Funkció | Keresztkapcsoló |
| Anyag | Műanyag |
| Sorozat | Pera |
| Termék típus | Kapcsoló család nedves helyiségbe |
| Termékazonosító | 922528 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Peranova |
| Cikkszám | 612895 |
| Súly | 144 g |
A Pera kapcsolócsalád modern és praktikus megoldást kínál minden otthonba. A Peranova márka által gyártott termékek kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a nedves helyiségekben is biztonságos használatot garantálnak. Válasszon a Világosszürke vagy Sötétszürke színváltozatok közül, és illeszkedjen az otthonának stílusához. A kapcsolócsalád több variációban kapható: gombos, kettős dugaszoló aljzat és sorozatkapcsoló formában.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.