PENTATECH Mozgásjelző DA02 Távirányítóval 33313
Gyártó: PENTATECH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mennyezeti mozgásérzékelős riasztó távirányítóval, PENTATECH DA02 33313Mennyezeti mozgásérzékelős riasztó távirányítóval, PENTATECH DA02 33313PIR mozgásérzékelőBeépített szirénaDA02 mennyezeti riasztó: központi biztosítás....
Termékazonosító: 907526
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
Mennyezeti mozgásérzékelős riasztó távirányítóval, PENTATECH DA02 33313
PIR mozgásérzékelőBeépített sziréna
DA02 mennyezeti riasztó: központi biztosítás. 360°-os körkörös védelem
Felügyelet fentről, központosan és biztonságosan. A mennyezetre történő felszereléssel a DA02 mennyezeti riasztó komfortos 360°-os körkörös felügyeletet tesz lehetővé akár 6 m átmérőig. A beépített mozgásérzékelő mozgás esetén azonnal bekapcsolja a sziréna-riasztást.
Hatásos védelem gombnyomásra.
A beépített passzív infravörös-mozgásérzékelő (PIR) a testhőmérsékletre reagál. Amint belép valaki az észlelési tartományba, a hangos, 100 dB (A) szirénahang megszólal. Először a riasztás bekapcsolása után 45 mp-re, a készülék azonban továbbra is riasztáskészültségben marad. A készülék élesítése és hatástalanítása a praktikus, kulcstartó formájú távirányító gombjának megnyomásával lehetséges. Be- és kilépési késleltetéssel, optimális bármilyen helyiség biztosítására, a házhoz, az irodához, … és az egyszerű szerelésnek köszönhetően villámgyorsan használatra kész.
Jellemzők:
Be- és kilépési késleltetés · A riasztás kiváltása után 45 mp-re megszólal a sziréna · Élesítés/hatástalanítás a vele szállított infra-távirányítóval · LED-kijelző: riasztás állapot.
Műszaki adatok:
Energiahatékonysági osztály: nem relatív · Mini riasztó típus: Mozgásjelző · Méret (adó): 41 x 60 x 15 mm · Méret (vevő): Ø 149 x 60 mm · Riasztó jellemzők: Távirányítóval · További műszaki adatok: RIASZTÓKÉSZÜLÉK: · Érzékelő: passzív-infravörös mozgásérzékelő (PIR), észlelési tartomány: 360° kb. 6 m Ø (szerelési magasság 2,5 m) · Riasztó: piezo hangszóró 100 dB(A) · Kilépési késleltetés: kb. 30 mp. · Belépési késleltetés kb. 15 mp. · Tápellátás: elem (4 db bébielem 1,5 V alkáli) vagy 9 V/200 mA-es hálózati adapter (egyik sem része a szállításnak) · TÁVIRÁNYÍTÓ: · Hatótávolság: kb. 6 m · 1 db 23A típusú, 12 V-os elem · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Észlelési szög: 360 °
Szállítás tartalma:
Mennyezeti riasztó,Szerelőlap,Távirányító elemmel,Csavarok és tiplik,Útmutató
Figyelem:
A riasztókészüléknek 4 db bébielemre (1,5 V alkáli elemek) vagy egy 9V/200 mA-es hálózati adapterre van szüksége (egyik sem része a szállításnak)!
| Észlelési szög | 360 ° |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| összetevők | Mozgásjelző |
| Jellemzők | Távirányítóval |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Méret (vevő) | Ø 149 x 60 mm |
| Méret (adó) | 41 x 60 x 15 mm |
| Termék típus | Mini riasztó berendezés |
| Termékazonosító | 907526 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PENTATECH |
| Cikkszám | 2180120 |
| Súly | 338 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.