Dekopírfűrészlapok
Pegas PS90400 12 db Fret fűrészlapok Gr. 2/0 széles fog 130 mm Fa
Gyártó: Pegas
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Pegas PS90400 12 db Fret fűrészlapok Gr. 2/0 széles fog 130 mm Fa
Termékazonosító: 873710
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
| Fűrészlap hossz | 130 mm |
|---|---|
| Tartalom | 12 db |
| Kivitel | Távoli fog |
| Anyagmegfelelőség | Fa |
| Fűrészlap szélesség | 0.60 mm |
| Termékazonosító | 873710 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Pegas |
| Cikkszám | 1373315 |
| Súly | 5 g |
| Vonalkód | 4009215167719 |
Dekorációs munkákhoz és finom kivágásokhoz szükséges dekopírfűrészlapok széles választékával rendelkezünk. A Proxxon, Bosch Accessories, Pegas és Holzmann Maschinen márkák fűrészlapjai garantálják a precíz és hatékony munkavégzést. Válasszon az HSS acélból készült lapokból, speciális acél fűrészlapokból vagy lombfűrészlapokból, amelyek keresztstifttel és durva fogazással rendelkeznek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.