Peach Lamináló fólia DIN A5 80 mikron fényes 100 db
Gyártó: Peach
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Lamináló fóliák, A5, 100 db100 darabos készletJó minőségű lamináló fóliák az összes lamináló készülékhez.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Műszaki adatok: Formátum: DIN A5 · Fólia felület: fényes · Fóliavasta...
Termékazonosító: 731425
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
100 darabos készlet
Jó minőségű lamináló fóliák az összes lamináló készülékhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Formátum: DIN A5 · Fólia felület: fényes · Fóliavastagság (teljes): 80 mikron · Lamináló típus: forró · Méret, hossz: 216 mm · Méret, szélesség: 154 mm
| Formátum | DIN A5 |
|---|---|
| Szélesség | 154 mm |
| Hossz | 216 mm |
| Méret | (H x Sz) 216 mm x 154 mm |
| Fóliavastagság (teljes) | 80 mikron |
| Fólia felület | fényes |
| Tartalom | 100 db |
| Lamináló típus | forró |
| Termék típus | Lamináló fólia |
| Termékazonosító | 731425 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Peach |
| Cikkszám | 1541273 |
| Súly | 593 g |
| Vonalkód | 7640106495114 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.