Lamináló fólia DIN A4 80 mikron fényes 100 db Peach
Gyártó: Peach
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Lamináló fóliák, A4, 100 db100 darabos készletJó minőségű lamináló fóliák az összes lamináló készülékhez.Műszaki adatok: Formátum: DIN A4 · Fólia felület: fényes · Fóliavastagság (teljes): 80 mikron · Méret, hossz:...
Termékazonosító: 388210
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 390 Ft/db)
9 390 Ft
100 darabos készlet
Jó minőségű lamináló fóliák az összes lamináló készülékhez.
Műszaki adatok:
Formátum: DIN A4 · Fólia felület: fényes · Fóliavastagság (teljes): 80 mikron · Méret, hossz: 303 mm · Méret, szélesség: 216 mm · Tartalom: 100 db · Termék típus: Lamináló fólia
| Formátum | DIN A4 |
|---|---|
| Szélesség | 216 mm |
| Hossz | 303 mm |
| Méret | (H x Sz) 303 mm x 216 mm |
| Fóliavastagság (teljes) | 80 mikron |
| Fólia felület | fényes |
| Tartalom | 100 db |
| Lamináló típus | forró |
| Termék típus | Lamináló fólia |
| Termékazonosító | 388210 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Peach |
| Cikkszám | 1374761 |
| Súly | 1.182 kg |
| Vonalkód | 7640106495060 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.