Védőérintkezős gép dugaszoló aljzat, 230 V/AC 16 A IP54, fekete, PCE 601.450.01
Gyártó: PCE
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Dugaszoló aljzat, védőérintkezős, gépekhez, feketeIP 54Dugaszoló aljzat csapófedéllel és ráfröccsöntött tömítő peremmel, fröccsenővíz ellen védett. Alkalmazási terület: fűnyíró, aprító, betonkeverő, körfűrész stb. tömítőperem mérete 5...
Termékazonosító: 231628
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
IP 54
Dugaszoló aljzat csapófedéllel és ráfröccsöntött tömítő peremmel, fröccsenővíz ellen védett. Alkalmazási terület: fűnyíró, aprító, betonkeverő, körfűrész stb. tömítőperem mérete 50 x 50 mm.
Műszaki adatok:
ATT.KAT.OTHER_PLUG_SOCKET_TYPE: Ráépíthető dugalj · Beépítési átmérő: 43 mm · Dugaljak száma: 1 · Kivitel: Fedél · Méret, magasság: 65 mm · Méret, mélység: 43 mm · Méret, szélesség: 50 mm · Névleges feszültség: 230 V · Névleges áram: 16 A · Szín: Fekete · További műszaki adatok: Peremméret: 50 x 50 mm · Beépítési mélység 25 mm · Beépítési átmérő: 43 mm · Védelmi típus: IP54
Figyelem:
A vele szállított, a védőérintkezős csatlakozóalj hátoldalán lévő műanyag tömítésnek köszönhetően egy sima felületre történő függőleges szerelésnél is megmarad az IP 54 védelmi típus, kiegészítő perem- vagy fedél tömítés nélkül.
| Dugaljak száma | 1 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | Műszerdobozok |
| Kivitel | Beépíthető |
| Kivitel | Fedél |
| Beépítési átmérő | 43 mm |
| Perem méret | 50 x 50 mm |
| Szín | Fekete |
| Védelmi típus | IP54 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 50 x 65 x 43 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Mélység | 43 mm |
| Terhelhetőség (max.) | 16 A |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Termék típus | Ráépíthető dugalj |
| Termékazonosító | 231628 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 624006 |
| Súly | 45 g |
| Vonalkód | 9003399072758 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.