CEE dugók, CEE adapterek
PCE PC Electric 135-6 CEE fali dugalj 63 A 5 pólusú 400 V 1 db
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE PC Electric 135-6 CEE fali dugalj 63 A 5 pólusú 400 V 1 db
Termékazonosító: 915932
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Névleges feszültség | 400 V |
|---|---|
| Névleges áram | 63 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 63 A |
| Csatlakozó típus A | Csavaros |
| Csatlakozó típus B | CEE alj |
| Erek | 5 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Tartalom | 1 db |
| Model | Surface mounted (plaster) |
| Cable entry | Gland nut |
| Material | Plastic |
| Type of fastening | External mounting |
| Surface treatment contacts | Untreated |
| Connection system | Screwed terminal |
| Contact material | CuZn |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
| Identification colour | Red |
| Voltage according to EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) red |
| Termék típus | CEE fali dugalj |
| Termékazonosító | 915932 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 614036 |
| Súly | 928 g |
Erősáramú berendezések csatlakoztatásához szüksége van megbízható CEE dugók és adapterekre? Válogasson széles választékunkból a PCE, Walther Werke, AS Schwabe és Brennenstuhl márkák termékei között. 16 A-tól 32 A-ig terjedő áramáteresztő képességgel rendelkező CEE átalakítók, adapterek segítenek a különböző feszültségek és csatlakozók közötti kompatibilitást biztosítani.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.