Egyéb dugaljak és kapcsolók
PCE 10584-0wsc Ráépíthető dugalj Fehér
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE 10584-0wsc Ráépíthető dugalj Fehér
Termékazonosító: 915810
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
| Dugaljak száma | 1 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | Beépíthető |
| Kivitel | Fedél nélkül |
| Beépítési mélység | 25 mm |
| Perem méret | 50 x 50 mm |
| Szín | Fehér |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 50 x 42 x 50 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 42 mm |
| Mélység | 50 mm |
| Termék típus | Ráépíthető dugalj |
| Termékazonosító | 915810 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 613474 |
| Súly | 34 g |
Ezen az oldalon megtalálhatók a villanyszereléshez szükséges különleges dugaljak és kapcsolók. Renkforce, PCE és más népszerű márkák termékei között biztosan megtalálja azt, amire szüksége van. Legyen szó köztes dugaljakról, védőérintkezős gép dugaszoló aljzatokról vagy mozgásérzékelős kapcsolókról, itt minden megvan.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.