Egyéb dugaljak és kapcsolók
PCE 105-0bw Ráépíthető dugalj IP44 Kék
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE 105-0bw Ráépíthető dugalj IP44 Kék
Termékazonosító: 915813
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
| Dugaljak száma | 1 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | Műszerdobozok |
| Kivitel | Beépíthető |
| Perem méret | 50 x 50 mm |
| Szín | Kék |
| Védelmi típus | IP44 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 50 x 42 x 50 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 42 mm |
| Mélység | 50 mm |
| Colour | Blue |
| Model | Protective contact (SCHUKO) |
| Halogen free | Igen |
| RAL-number | 5017 |
| With hinged lid | Igen |
| Material quality | Thermoplastic |
| Number of poles | 3 |
| Material | Plastic |
| Connection system | Screwed terminal |
| Angle of plug | Straight |
| Flange size | 50x50 mm |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Termék típus | Ráépíthető dugalj |
| Termékazonosító | 915813 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 613469 |
| Súly | 46 g |
Ezen az oldalon megtalálhatók a villanyszereléshez szükséges különleges dugaljak és kapcsolók. Renkforce, PCE és más népszerű márkák termékei között biztosan megtalálja azt, amire szüksége van. Legyen szó köztes dugaljakról, védőérintkezős gép dugaszoló aljzatokról vagy mozgásérzékelős kapcsolókról, itt minden megvan.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.