CEE áramelosztók
PCE CEE áramelosztó 9430401 9430401 230 V 16 A
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE CEE áramelosztó 9430401 9430401 230 V 16 A
Termékazonosító: 962862
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| CEE aljak száma | 3 |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | CEE-Cara dugó |
| Csatlakozó típus B | CEE-Cara alj |
| Bemenetek | 1 CEE Cara dugó 16 A, 3 tűs |
| Kimenetek | 3x CEE Cara aljzat 16 A, 3 tűs |
| Névleges bemeneti feszültség | 230 V |
| Névleges kimeneti feszültség | 230 V |
| Névleges bemeneti áram | 16 A |
| Védelmi típus | IP44 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 195 x 78 x 80 mm |
| Hossz | 195 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Colour | Black |
| Protection | None |
| Material housing | Plastic |
| Earth leakage switch | None |
| CEE socket outlet 16 A | 3x16A3p230V |
| Power supply/connection possibility | Built-up plug |
| Handling | Portable |
| Contact material | CuZn |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Type of mains connection | CEE 16 A |
| Termék típus | CEE áramelosztó |
| Termékazonosító | 962862 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 554224 |
| Súly | 620 g |
A CEE áramelosztók biztosítják az erőforrások hatékony elosztását ipari és építőipari környezetben. Rendelkezésre álló modelljeinkkel a PCE, Brennenstuhl, AS Schwabe, as - Schwabe és Ehmann márkák garantálják a megbízhatóságot és a kiváló minőséget. Válasszon 400 V-os, 16 A vagy 32 A áramkapacitású modellt, melyek tökéletesen megfelelnek igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.