CEE áramelosztók
PCE CEE áramelosztó 9216645 9216645 400 V 63 A
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE CEE áramelosztó 9216645 9216645 400 V 63 A
Termékazonosító: 962863
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 194 990 Ft/db)
194 990 Ft
| CEE aljak száma | 1 |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | CEE dugó, 63 A, 5 pólusú |
| Csatlakozó típus B | CEE alj, 32 A, 5 pólusú |
| Bemenetek | CEE dugó 63 A |
| Kimenetek | CEE csatlakozó 32 A LS C 32 A 3-pólusú és FI 40A / 4-tűs / 0,03A csatlakozóval |
| Névleges bemeneti feszültség | 400 V |
| Névleges kimeneti feszültség | 400 V |
| Névleges bemeneti áram | 63 A |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Kábel típus | H07RN-F 5G 10 mm² |
| Védelmi szint | 1 megszakító C 32 A 3 pólusú; 1 maradékáram-megszakító 40 A / 4 pólusú / 0,03 A |
| Colour | Black |
| Protection | Over current switch |
| Material housing | Rubber |
| Leakage current type | A |
| Earth leakage switch | Earth leakage switch with IFN 30 mA (standard) |
| CEE socket outlet 32 A | 1x32A5p400V |
| Power supply/connection possibility | Feeder cable with plug |
| Handling | Portable |
| Contact material | CuZn |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Type of mains connection | CEE 63 A |
| Termék típus | CEE áramelosztó |
| Termékazonosító | 962863 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 554202 |
| Súly | 6.785 kg |
A CEE áramelosztók biztosítják az erőforrások hatékony elosztását ipari és építőipari környezetben. Rendelkezésre álló modelljeinkkel a PCE, Brennenstuhl, AS Schwabe, as - Schwabe és Ehmann márkák garantálják a megbízhatóságot és a kiváló minőséget. Válasszon 400 V-os, 16 A vagy 32 A áramkapacitású modellt, melyek tökéletesen megfelelnek igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.