CEE dugók, CEE adapterek
PCE PC Electric 9437420 CEE átalakító 16 A, 32 A 5 pólusú 400 V 1 db
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE PC Electric 9437420 CEE átalakító 16 A, 32 A 5 pólusú 400 V 1 db
Termékazonosító: 917168
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
| Névleges feszültség | 400 V |
|---|---|
| Névleges áram | 16 A |
| Névleges áram | 32 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | NaN A |
| Csatlakozó típus A | CEE dugó |
| Csatlakozó típus B | CEE alj |
| Erek | 5 |
| Kivitel | Bemenet: CEE dugó 16 A / kimenet: CEE csatlakozó 32 A |
| Védelmi típus | IP44 |
| Szín | Piros |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Colour | Black |
| Protection | None |
| Material housing | Plastic |
| CEE socket outlet 32 A | 1x32A5p400V |
| Power supply/connection possibility | Built-up plug |
| Handling | Portable |
| Contact material | CuZn |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Type of mains connection | CEE 16 A |
| Termék típus | CEE átalakító |
| Termékazonosító | 917168 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 554193 |
| Súly | 639 g |
Erősáramú berendezések csatlakoztatásához szüksége van megbízható CEE dugók és adapterekre? Válogasson széles választékunkból a PCE, Walther Werke, AS Schwabe és Brennenstuhl márkák termékei között. 16 A-tól 32 A-ig terjedő áramáteresztő képességgel rendelkező CEE átalakítók, adapterek segítenek a különböző feszültségek és csatlakozók közötti kompatibilitást biztosítani.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.