CEE áramelosztók
PCE CEE áramelosztó DELTA Lofer 9019153 400 V 16 A
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE CEE áramelosztó DELTA Lofer 9019153 400 V 16 A
Termékazonosító: 916751
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 148 990 Ft/db)
148 990 Ft
| CEE aljak száma | 1 |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | Csavaros csipeszek |
| Csatlakozó típus B | CEE alj, 16 A, 5 pólusú |
| Csatlakozó típus B | Védőérintkezős csatlakozóaljzat |
| Bemenetek | Csavaros szorítókapcsok |
| Kimenetek | 1 CEE foglalat 16 A, 5-pólusú; 2 16 A (230 V) földelt aljzatok |
| Névleges bemeneti feszültség | 400 V |
| Névleges kimeneti feszültség | 400 V |
| Névleges bemeneti áram | 16 A |
| Védelmi típus | IP54 |
| Védelmi szint | 1 megszakító C 16 A 3 pólusú, 2 megszakító C 16 A 1 pólusú, 1 maradékáram-megszakító 40 A (30 mA) |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 204 x 255 x 140 mm |
| Szélesség | 204 mm |
| Magasság | 255 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Védőérintkezős dugaljak száma | 2 |
| Termék típus | CEE áramelosztó |
| Termékazonosító | 916751 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 552990 |
| Súly | 3.219 kg |
A CEE áramelosztók biztosítják az erőforrások hatékony elosztását ipari és építőipari környezetben. Rendelkezésre álló modelljeinkkel a PCE, Brennenstuhl, AS Schwabe, as - Schwabe és Ehmann márkák garantálják a megbízhatóságot és a kiváló minőséget. Válasszon 400 V-os, 16 A vagy 32 A áramkapacitású modellt, melyek tökéletesen megfelelnek igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.