Egyéb dugaljak és kapcsolók
PCE 20351-9b Ráépíthető dugalj IP68 Kék
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE 20351-9b Ráépíthető dugalj IP68 Kék
Termékazonosító: 916757
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Dugaljak száma | 1 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | Műszerdobozok |
| Kivitel | Beépíthető |
| Kivitel | ovális, fedőszalaggal |
| Beépítési átmérő | 43 mm |
| Beépítési mélység | 25 mm |
| Szín | Kék |
| Védelmi típus | IP68 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 72 x 75 x 61 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Mélység | 61 mm |
| Colour | Blue |
| Model | Protective contact (SCHUKO) |
| With hinged lid | Igen |
| Material quality | Thermoplastic |
| Number of poles | 3 |
| Material | Plastic |
| Connection system | Screwed terminal |
| Angle of plug | Straight |
| Flange size | Other |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Termék típus | Ráépíthető dugalj |
| Termékazonosító | 916757 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 552981 |
| Súly | 87.5 g |
Ezen az oldalon megtalálhatók a villanyszereléshez szükséges különleges dugaljak és kapcsolók. Renkforce, PCE és más népszerű márkák termékei között biztosan megtalálja azt, amire szüksége van. Legyen szó köztes dugaljakról, védőérintkezős gép dugaszoló aljzatokról vagy mozgásérzékelős kapcsolókról, itt minden megvan.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.