CEE áramelosztók
PCE CEE áramelosztó DELTA Anif7 9135119 400 V 16 A
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE CEE áramelosztó DELTA Anif7 9135119 400 V 16 A
Termékazonosító: 916759
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 170 990 Ft/db)
170 990 Ft
| CEE aljak száma | 2 |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | Csavaros csipeszek |
| Csatlakozó típus B | CEE alj, 16 A, 5 pólusú |
| Csatlakozó típus B | Védőérintkezős csatlakozóaljzat |
| Bemenetek | Csavaros szorítókapcsok |
| Kimenetek | 2 CEE aljzat 16 A, 5-pólusú; 3 biztonsági aljzat 16 A (230 V) |
| Névleges bemeneti feszültség | 400 V |
| Névleges kimeneti feszültség | 400 V |
| Névleges bemeneti áram | 16 A |
| Védelmi típus | IP54 |
| Védelmi szint | 1 megszakító C 16 A 3 pólusú, 3 megszakító C 16 A 1 pólusú, 1 maradékáram-megszakító 40 A (30 mA) |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 222 x 320 x 140 mm |
| Szélesség | 222 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Védőérintkezős dugaljak száma | 3 |
| Termék típus | CEE áramelosztó |
| Termékazonosító | 916759 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 552974 |
| Súly | 4.104 kg |
A CEE áramelosztók biztosítják az erőforrások hatékony elosztását ipari és építőipari környezetben. Rendelkezésre álló modelljeinkkel a PCE, Brennenstuhl, AS Schwabe, as - Schwabe és Ehmann márkák garantálják a megbízhatóságot és a kiváló minőséget. Válasszon 400 V-os, 16 A vagy 32 A áramkapacitású modellt, melyek tökéletesen megfelelnek igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.