PCE CEE áramelosztó Delta Steyregg 9441453 400 V 63 A
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE CEE áramelosztó Delta Steyregg 9441453 400 V 63 A MOBIL GUMIELOSZTÓ STEYREGG 2X32 AIP44Hordozható, praktikus tömörgumi elosztó, vezetékes csatlakoztatásra kész. A ház zárt alsó része, nagy talajmagassággal megakadályozza a...
Termékazonosító: 916312
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 147 990 Ft/db)
147 990 Ft
MOBIL GUMIELOSZTÓ STEYREGG 2X32 A
IP44
Hordozható, praktikus tömörgumi elosztó, vezetékes csatlakoztatásra kész. A ház zárt alsó része, nagy talajmagassággal megakadályozza a víz belépését alulról.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Mobil tömörgumi elosztó STEYREGG IP54 modell 430x79x129
Technical specifications:
Bemenetek: 1 CEE dugó, 63 A, 5 pólusú · Bemenetek (CEE elosztó): #####CEE-Stecker 63 A 5polig · CEE aljak száma: 2 · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): CEE dugó, 63 A, 5 pólusú · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): CEE alj, 32 A, 5 pólusú · Kimenetek: 2 CEE csatlakozó, 32 A, 5 pólusú · Kimenetek (CEE elosztó): CEE alj 32 A 5 pólusú · Kábelhossz: 2.00 m · Méret, magasság: 79 mm · Méret, mélység: 129 mm · Méret, szélesség: 430 mm · Névleges bemeneti feszültség: 400 V · Névleges bemeneti áram: 63 A · Névleges kimeneti feszültség: 400 V · Pólusszám: 5 · Szín: Fekete · Védelmi szint: 2 megszakító C 32 A 3 pólusú · Védelmi típus: IP44
| CEE aljak száma | 2 |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | CEE dugó, 63 A, 5 pólusú |
| Csatlakozó típus B | CEE alj, 32 A, 5 pólusú |
| Bemenetek | 1 CEE dugó, 63 A, 5 pólusú |
| Kimenetek | 2 CEE csatlakozó, 32 A, 5 pólusú; |
| Névleges bemeneti feszültség | 400 V |
| Névleges kimeneti feszültség | 400 V |
| Névleges bemeneti áram | 63 A |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Védelmi szint | 2 megszakító C 32 A 3 pólusú |
| Szín | Fekete |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 430 x 79 x 129 mm |
| Szélesség | 430 mm |
| Magasság | 79 mm |
| Mélység | 129 mm |
| Termék típus | CEE áramelosztó |
| Termékazonosító | 916312 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 393202 |
| Súly | 6.21 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.