CEE fali dugalj 16 A 7 pólusú 400 V, PCE 917-6v
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
CEE fali dugalj 16 A 7 pólusú 400 V, PCE 917-6vCEE fali dugalj 16 A 7 pólusú 400 V, PCE 917-6vIP44 / 54A CEE fali aljzatMűszaki adatok: Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): Csavaros · Csatlakozó típus B (...
Termékazonosító: 932316
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
CEE fali dugalj 16 A 7 pólusú 400 V, PCE 917-6v
IP44 / 54A CEE fali aljzat
Műszaki adatok:
Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): Csavaros · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): CEE alj · Erek száma: 7 · Kivitel: 7 pólusú · Névleges feszültség: 400 V · Névleges áram: 16 A · Pólusszám: 7 pólusú · Szín: Piros,Szürke · További műszaki adatok: Nikkelezett sárgaréz érintkezők · M25 1x felső, 2x hátul · beleértve a csatlakozót is · összekapcsolható · Védelmi típus: IP44,IP54
| Névleges feszültség | 400 V |
|---|---|
| Névleges áram | 16 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Csatlakozó típus A | Csavaros |
| Csatlakozó típus B | CEE alj |
| Erek | 7 |
| Kivitel | 7 pólusú |
| Védelmi típus | IP44 |
| Védelmi típus | IP54 |
| Szín | Piros |
| Szín | Szürke |
| Tartalom | 1 db |
| Cable entry | Gland nut |
| Material | Plastic |
| Type of fastening | External mounting |
| Connection system | Screwed terminal |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Identification colour | Red |
| Voltage according to EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) red |
| Termék típus | CEE fali dugalj |
| Termékazonosító | 932316 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 1276772 |
| Súly | 359 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.