CEE dugók, CEE adapterek
PCE Shark 027-6v CEE dugó 32 A 7 pólusú 400 V 1 db
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE Shark 027-6v CEE dugó 32 A 7 pólusú 400 V 1 db
Termékazonosító: 932201
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Névleges feszültség | 400 V |
|---|---|
| Névleges áram | 32 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 32 A |
| Csatlakozó típus A | Csavaros |
| Csatlakozó típus B | CEE dugó |
| Erek | 7 |
| Védelmi típus | IP44 |
| Védelmi típus | IP54 |
| Szín | Piros |
| Szín | Szürke |
| Tartalom | 1 db |
| Cable entry | Gland nut |
| Material | Plastic |
| Connection system | Screwed terminal |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Identification colour | Red |
| Voltage according to EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) red |
| Termék típus | CEE dugó |
| Termékazonosító | 932201 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 1276673 |
| Súly | 286 g |
Erősáramú berendezések csatlakoztatásához szüksége van megbízható CEE dugók és adapterekre? Válogasson széles választékunkból a PCE, Walther Werke, AS Schwabe és Brennenstuhl márkák termékei között. 16 A-tól 32 A-ig terjedő áramáteresztő képességgel rendelkező CEE átalakítók, adapterek segítenek a különböző feszültségek és csatlakozók közötti kompatibilitást biztosítani.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.