CEE dugók, CEE adapterek
PCE PC Electric 54015530 CEE dugó 16 A 5 pólusú 400 V 1 db
Gyártó: PCE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PCE PC Electric 54015530 CEE dugó 16 A 5 pólusú 400 V 1 db
Termékazonosító: 932494
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 51 990 Ft/db)
51 990 Ft
| Jellemzők | Be-/kikapcsolóval |
|---|---|
| Névleges feszültség | 400 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Csatlakozó típus A | Tömszelence, M25 |
| Csatlakozó típus B | CEE dugó, 16 A, 5 pólusú |
| Erek | 5 |
| Védelmi típus | IP44 |
| Szín | Piros |
| Szín | Szürke |
| Tartalom | 1 db |
| Colour housing | Grey |
| Colour plug | Red |
| Type of control element | Rotary toggle |
| Termék típus | CEE dugó |
| Termékazonosító | 932494 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PCE |
| Cikkszám | 1276570 |
| Súly | 740 g |
Erősáramú berendezések csatlakoztatásához szüksége van megbízható CEE dugók és adapterekre? Válogasson széles választékunkból a PCE, Walther Werke, AS Schwabe és Brennenstuhl márkák termékei között. 16 A-tól 32 A-ig terjedő áramáteresztő képességgel rendelkező CEE átalakítók, adapterek segítenek a különböző feszültségek és csatlakozók közötti kompatibilitást biztosítani.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.