Forgatógomb 16mm szürke/szürke
Gyártó: PB Fastener
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gombok, Soft TouchIgényesen megmunkált termék. Kétszínű megoldás, a gomb fekete, a mutató/sapka szürke, piros vagy kék. Speciális anyagának köszönhetően kellemes érintésű, finoman állítható.Műszaki adatok: Anyag: Polipropil...
Termékazonosító: 42693
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 445 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
445 Ft
Igényesen megmunkált termék. Kétszínű megoldás, a gomb fekete, a mutató/sapka szürke, piros vagy kék. Speciális anyagának köszönhetően kellemes érintésű, finoman állítható.
Műszaki adatok:
Anyag: Polipropilén,Gumi,ABS · Gyártói szám: 3030398 · Kivitel: Beépített mutatóval és sapkával · Készülékgomb jellemzők: Mutatóval · Készülékgomb típus: Forgatógomb · Méret, magasság: 16 mm · Szín: Fekete,Szürke · Tartalom: 1 db · Tengelytartó: 6 mm · További műszaki adatok: Anyag, fő test: polipropilén és termoplaszt gumi (matt), a mutató/sapka ABS · Átmérő: 16 mm
| Jellemzők | Mutatóval |
|---|---|
| Kivitel | Beépített mutatóval és sapkával |
| Tengelytartó | 6 mm |
| Magasság | 16 mm |
| Átmérő | 16 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 16 mm x 16 mm |
| Szín | Fekete |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Polipropilén |
| Anyag | Gumi |
| Anyag | ABS |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 3030398 |
| Fej Ø | 16 mm |
| Termék típus | Forgatógomb |
| Termékazonosító | 42693 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PB Fastener |
| Cikkszám | 715840 |
| Súly | 1 g |
| Vonalkód | 2050000228087 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.