PB Fastener 132-7675-001 Kábelátvezető Szorítási átmérő (max.) 7.4 mm Lemezvastagság (max.) 1.6 mm Poliamid Fekete 1 db
Gyártó: PB Fastener
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PB Fastener 132-7675-001 Kábelátvezető Szorítási átmérő (max.) 7.4 mm Lemezvastagság (max.) 1.6 mm Poliamid Fekete 1 db
Termékazonosító: 29059
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 40 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 50
40 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | Poliamid |
| Magasság | 11.1 mm |
| Átmérő | 12.7 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 12.7 mm x 11.1 mm |
| Szorítási átmérő (min.) | 6.4 mm |
| Szorítási átmérő (max.) | 7.4 mm |
| Lemezvastagság (max.) | 1.6 mm |
| Alkalmas | Anyagvastagság 2,5 mm-ig |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 132-7675-001 |
| Gyártói szám | 132-7675-001 |
| Anyag | Poliamid |
| Termék típus | Kábelátvezető |
| Termékazonosító | 29059 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PB Fastener |
| Cikkszám | 530298 |
| Súly | 0.8 g |
| Vonalkód | 2050000171031 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.